Draga icqrajo ...

U newsletteru br. 7 sam naveo da je Marko iz Banjaluke osvojio 3. mjesto na 
olimpijadi u Kini .. eh pa nije .. krivi su ljudi s radija BM ... Marko je 
osvojio bronzanu medalju (koju dobijete ako imate odr. broj poena) ...
Znaci da nemamo kadra da Bosna bude od Zadra do Skadra ... :)

Izvinjavam se zbog ove greske, nece se vise desiti .. obecavam ... casna 
pionirska ...

Senad Uka
